İNSAN KAYNAKLARI

Doğanlar Group’da Çalışmak

Ülkemizin uluslar arası arenada temsilciliğini de üstlenen Doğanlar Group için nitelikli insan gücü, başarının anahtarıdır. Şirketimizin tüm çalışanlarının eğitimli, vizyonu geniş, hizmet sektörüne uygun kişiler olmasına özen gösterilmektedir. Sayıları 250 kişiyi aşan Doğanlar Group ailesi üyeleri dinamik çalışma ortamlarında kendilerinden neler beklendiğini bilen ve hizmet verdiğimiz her noktada misafir memnuniyeti için çalışan değerli bireylerdir. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde, en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve icra ettiğimiz iş kollarında lider olmak temel ilkemizdir.

Eğitim

Doğanlar Group ailesine katılan yeni üyelere kurum kültürü, kalite politikaları, organizasyon yapısı, HACCP/ISO Standartları oryantasyon eğitimleri çerçevesinde tanıtılır. Amacımız, yeni işe başlayan personelin işe uyumunu ve Doğanlar Group ailesine entegrasyonunun en etkili şekilde sağlanmasıdır. Personele görevlerinin teknik içeriği ve kişisel gelişimlerine uygun eğitimlerin kurum içi veya kurum dışında sunulmasını sağlamaktır. Amacımız, çalışanlarımızı eğitim ve kısa süreli rotasyonlar ile geliştirerek; kariyer gelişimlerini desteklemektir.

Sosyal Faliyet

Doğanlar Group personelleri için sadece iş yerinde değil iş dışında da çeşitli sosyal imkanlar sunulmaktadır. Belirli periyotlarda düzenlenen sportif faaliyetlerin yanı sıra personelimize ve ailelerine özel çeşitli sosyal geceler, geziler, ziyaretler, kültür ve sanat aktiviteleri şirketimiz tarafından desteklenmektedir. Ayrıca bir çok sosyal sorumluluk projesinde de Doğanlar Group çalışanları aktif bir şekilde yer almaktadır.

İşe Alım

İşe alımlarında doğru işe doğru insanın yerleştirilmesi yaklaşımını benimseriz. İşe alım sürecinde adaylara fırsat eşitliği sağlamak temel ilkemizdir. Görüşmeler sonucunda ihtiyaç duyulan pozisyonda değerlendirilemeyen adayların özgeçmişlerini ileride oluşabilecek uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere 6 ay süreyle veritabanımızda saklarız.

İş Başvurusu İçin Tıklayın

Site Tasarım: Furkan KOÇAL